Keramikos užsiėmimai dviems !

Du po 2 val.* trunkantys užsiėmimai.  Užsiėmime laukiamos  poros , draugai/draugės  norintys  drauge turiningai, kūrybiškai  ir atpalaiduojančiai praleisti laiką, ir nusilipdyti apčiuopiamą , praktišką daiktą namams, sau, ar dovanų artimiesiems.

1-asis lipdymo užsiėmimas. Įmanoma spėti nusilipdyti 2-3 vidutinio dydžio darbus. Tada darbeliai džiūna, iškepami keramikos krosnyje. Laiko tarpas apie 1,5 -2 savaitės. Ir tariames 2-ąjam užsiėmimui- glazūravimui !

2-asis glazūravimo užsiėmimas. Jo metu glazūruosime Jūsų darbelius, ir po ~savaitės galėsite džiaugtis iškeptais spalvotais savo kūrybos rezultatais!

 

Dviejų užsiėmimų kaina dviems žmonėms – 100 eur.

 Užsiėmimų laikai derinami individualiai registracijos metu.

 

Individualūs keramikos užsiėmimai !

 

Taip pat, du po 2 val.* trunkantys užsiėmimai. Šis užsiėmimas skirtas žmogui, norinčiam daugiau išmokti, sužinoti apie šį amatą ir jo subtilybes.


Dviejų užsiėmimų kaina vienam žmogui– 70 eur.

 Užsiėmimų laikai derinami individualiai registracijos metu.

 

Keramikos užsiėmimai grupelėms iki 5 žmonių !

 

Nori daugiau nei su vienu draugu ar šeimos nariu palipdyti? Tuomet šis variantas tau! Studijoje vietos bus penkiems žmonėms! Visa tvarka galioja tokia pati, reikalingi du užsiėmimai: 1-as lipdymo, 2-as glazūravimo.

Per 2 val.* užsiėmimą visi dalyviai spės nusilipdyti po 1-2 vidutinio dydžio darbelius.

 

Kaina vienam žmogui/ 2 užsiėmimai- 50eur  (pvz. 5 žmonių grupei viso: 250eur)

 Užsiėmimų laikai derinami individualiai registracijos metu.


Dėmesio!

* Užsiėmimo trukmė 2h, papildomo pusvaladžio kaina būtų:

+ 30min/ 25eur 

+ 1h/ 50eur


Užsiėmimai vyksta mano dirbtuvėse Vilniuje : P.Lukšio g. 16, (įėjimas prie dažų parduotuvės Top colour), 2 aukštas, 208 kab.

Jau plūsta idėjos  ir norai ką norėtum nusilipdyti? Sutrumpinsiu tau laiko, gali parašyti man iškart el. paštu po šiuo tekstu!